Programsko natjecanje u nogometu

Natjecanje učenika 2.-8.razreda i učenika koji polaze odgojno-obrazovne skupine starije dobi (17.-21.godine) održano je 2.6.2021. na školskom nogometnom vanjskom terenu. Nastupile su dvije ekipe Plavi anđeli i Bananko. Tekma je započela u 10 sati, a završila u 11.15 sati. Odigrana su dva poluvremena sa završnim rezultatom 2:3 u korist Plavih anđela. Nastupilo je  osam učenika za svaku ekipu. Sudilo se po pravilima Specijalne Olimpijade Hrvatske: 2X10 minuta igre i 10 minuta odmora između poluvremena. Sudac natjecanja je bila Andrijana Đumlan-Cetin, prof., pomoćni sudac i zapisničar Sandra Jadrijević, prof.. Golove su dali za Bananko ekipu: Bunjački Emanuel i Christijan Gerek, a za ekipu Plavih anđela: Pilija Lucija i Bunjački Martin 2X. Također je cijelo vrijeme utakmice bilo jako vruće, ali su to igrači uspješno izdržali do samog kraja.