Sv. Nikola donosi radost i osmijeh u Centar za autizam!

Sv. Nikola je i ove godine došao u našu školu, vreće pune slatkih poklona! Svojim posjetom unio je nevjerojatnu sreću, veselje i toplinu u srca naših učenika.
Uobičajeno veselje koje nosi Sv. Nikola, ove je godine posebno grijalo i svi smo neizmjerno zahvalni Nikoli što je u svoj prepuni raspored stavio i naš Centar za autizam! Nikola je pokazao posebnu toplinu, ljubav i pažnju prema našim uzbuđenim učenicima. Djeca su sjajila od sreće dok su zajedno s njim pjevala, plesala i dijelila trenutke smijeha, radosti i neizmjerne ljubavi.
Obzirom da su naši učenici jako dobri, Nikola je Krampusa zaposlio- Krampus je postao naš službeni fotograf i uhvatio je nezaboravne trenutke s našim učenicima i Sv. Nikolom. Njegova dosada pretvorila se u smijeh i radost dok je bilježio sretne trenutke koji će ostati urezani u naše uspomene.

Ove godine, naš Centar za autizam ispunjen je ne samo toplinom prazničnog duha, već i posebnim spojem tradicije i noviteta.

Zahvalni smo Sv. Nikoli na predivnom danu ispunjenom pjesmom i radošću.

Free Joomla Lightbox Gallery

Kalendar šk.god.2023/24

Tražilica