Natječaji za zapošljavanje

Aktualni natječaj za radna mjesta

 

NOVO  Obavijest o natječaju koji je vrijedio od. 4.06. do 12.06. 2024.
(edukacijski rehabilitator)

 

Natječaj za radna mjesta od 4.06. do 12.06. 2024.

(edukacijski rehabilitator)


2024.

Natječaj za radna mjesta od 10.1. do 18.1. 2024.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja 20.11.-28.11.2023
Odluka o vremenu, mjestu, području, obliku i trajanju provjere kandidata 10.-18.01.2024
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja 10.-18.01.2024
Natječaj za radna mjesta od 25.3. do 02.4. 2024.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja 25.03. - 02.04.2024
Odluka o djelomičnom poništenju natječaja koji je raspisan od 25.03. do 02.04.2024 (za čistači/ica-spremač/ica)
Odluka o djelomičnom poništenju natječaja koji je raspisan od 25.03. do 02.04.2024 (za odgajatelj/ica)
Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice od 8.5. do 16.5.2024
Natječaj za radna mjesta od 4.06. do 12.06. 2024.
Obavijest o natječaju za ravnatelja/icu Centra za autizam

 

2023.

Natječaj za radna mjesta od 6.3. do 14.3.2023.
Odluka o vremenu, mjestu, području, obliku i trajanju provjere kandidata za natječaj od 06.03.-14.03. 2023.

Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja 06.-14.03.2023
Natječaj za radna mjesta od 22.3. do 29.3.2023.
Natječaj za radna mjesta od 2. 8. - 17. 8. 2023
.
Odluka o vremenu, mjestu, području, obliku i trajanju provjere kandidata za natječaj od 2.8.-17.8. 2023.

Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja 2.8.-17.08.2023
Natječaj za pomoćnike u nastavi 2.-17.8.2023.
Odluka o vremenu mjestu području, obliku i trajanju provjere kandidata za pomoćnike/ce u nastavi
Natječaj za radna mjesta od 18. 9. do 26. 9. 2023.
Odluka o vremenu, mjestu, području, obliku i trajanju provjere kandidata za natječaj 18. 9. do 26. 9. 2023.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja 18. do 26. rujna 2023.
Natječaj za radna mjesta od 20.11. do 28.11. 2023.
Odluka o vremenu, mjestu, području obliku i trajanju provjere kandidata, natječaj 20. - 28. 11. 2023.

 

2022.

Natječaj za radna mjesta od 6.9. do 14.9. 2022.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja od 31.3. do 8.4. 2022.
Odluka o vremenu, mjestu. području provjere kandidata natječaja objavljenog dana od 31.3. do 8.4., 2022.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja od 9.-17. veljače 2022. godine
Natječaj za radna mjesta od 31.3. do 8.4. 2022.
Odluka o vremenu, mjestu. području provjere kandidata natječaja objavljenog dana od 9. veljače do 17. veljače, 2022.
Natječaj za radna mjesta od 9.2. do 17.2. 2022.

 

2021.

Odluka o vremenu, mjestu. području provjere kandidata natječaja objavljenog dana od 21. prosinca do 29. prosinca

Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja od 21.12. do 29.12.2021
Natječaj za radna mjesta od 9.11. do 17.11. 2021.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja od 14. rujna do 27. rujna 2021. godine
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.10.-4.11.2021.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 17.9.-27.9.2021.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 17.2.-25.2.2021.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja za radno mjesto edukacijski rehabilitator/ica i domar/ica

 

 

2020.

Natječaj za radna mjesta otvoren od 4.3.-12.3.2020. (za osobe s intelektualnim teškoćama)
Natječaj za radna mjesta otvoren od 4.3.-12.3.2020. (za osobe s poremećajima iz spektra autizma)
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.3.-24.3.2020. (za vozača/icu)
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.6.-18.6.2020.(za vozača/icu, domara/icu)
Natječaj za radna mjesta "nastava u kući" otvoren od 03.09.-11.09.2020.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 05.10.-13.10.2020.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 17.11.-25.11.2020.
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja objavljenog 3. do 11. rujna 2020. godine za radno mjesto - nastava u kući 
Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja objavljenog 17. do 25. studenog 2020. godine 

 

 

ARHIVA NATJEČAJA

Natječaj za radna mjesta otvoren od 19.11.-27.11.2011.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.02.-18.02.2012.
Natječaj za radno mjesto otvoren od 21.04.-29.04.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.05.-11.05.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.09.-22.09.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 02.10.-10.10.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 29.10.-06.11.2012.

Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.01.-22.01.2013
Natječaj za radna mjesta otvoren od 25.02.-04.03.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 25.04.-03.05.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.06.-24.06.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 24.09.-02.10.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 31.10.-08.11.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 20.01.-28.01.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.02.-18.02.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.03.-04.04.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.10.-13.10.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 24.11.-02.12.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 06.02.-16.02.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.04.-05.05.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 26.06.-06.07.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 04.09.-14.09.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 01.10.-09.10.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 02.11.-10.11.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.12.-22.12.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 22.02.-01.03.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 12.04.-20.04.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 21.04.-29.04.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 12.05.-20.05.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 25.05.-02.06.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.09.-16.09.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.09.-26.09.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 28.09.-06.10.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 11.10.-19.10.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.11.-16.11.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.12.-16.12.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 20.01.-30.01.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.02.-23.02.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.03.-23.03.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 26.04.-04.05.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.05.-23.05.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.06.-26.06.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 06.07.-14.07.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.09.-05.10.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.09.-05.10.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 02.11.-10.11.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 29.11.-07.12.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.01.-23.01.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.02.-22.02.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.03.-16.03.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 22.03.-30.03.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.04.-24.04.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 17.05.-25.05.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.09.-11.09.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 18.09.-26.09.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 04.10.-12.10.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 18.10.-26.10.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.11.-16.11.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 22.11.-30.11.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.12.-11.12.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.01.-18.01.2019
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.01.-23.01.2019
Natječaj za radna mjesta otvoren od 20.02.-28.02.2019
Natječaj za radna mjesta otvoren od 21.03.-29.03.2019
Natječaj za imenovanje ravnatelja Centra za autizam 15.5.2019
Natječaj za radna mjesta otvoren od 19.06.-27.06.2019.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019.(nastava u kući)
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019.(nastava u kući)
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019.

Rezultati natječaja za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019. (neodređeno)
Rezultati natječaja za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019. (određeno)
Rezultati natječaja za radna mjesta otvoren od 10.10.-18.10.2019.(nastava u kući)
Rezultati natječaja od 10.10.-18.10.2019,

 

Kalendar šk.god.2023/24

Tražilica